top of page
bgImage

TEDDINGTON apkure

KOMERCIĀLĀ apkures sērija (P, E un A sērijas)

TEDDINGTON gaisa aizkari iedalās 3 kategorijās: 

  • Shop & Business ļoti klusi, neuzbāzīgi,ekonomiski, efektīvi un atraktīvi; eleganti, kvalitatīvi, ekskluzīvi;

  • Design – eleganti, kvalitatīvi, ekskluzīvi;

  • Industries augsta ražība, ekonomiski un klusi.

Gaisa aizkari pieejami arī ar EC motoriem. Ērtākai gaisa iekārtu izvēlnei var izmantot TEDDINGTON gaisa aizkaru atlases programmu, kas veic arī siltumenerģijas izdevumu aprēķinu, ņemot vērā iespējas ar uzstādītu gaisa aizkaru vai bez tā.

RATIOVENT

INDUSTRIĀLĀ apkures sērija (Ratiovent, Robuvent)

Maksimāla veiktspēja ir tas, kas nepieciešams industriālajā sektorā, un Teddington Industrial tipa gaisa aizkari ir tieši tas, kas Jums nepieciešams.

Šīs sistēmas ir veidotas tā, lai tās būtu ārkārtīgi izturīgas un piedāvātu augstas veiktspējas potenciālu ar optimālu energoefektivitāti.

Якорь 1
10.jpeg

DIZAINA apkures sērija (Tubus, Rondo, Ellipse)

Īpašas situācijas prasa īpašus risinājumus. Teddington piegādā ekskluzīvas apkures iekārtas vietām, kur gaisa aizkaru sistēmai jāatbilst augstākās estētiskās prasības. Eleganta virsma, kvalitatīvi materiāli, vislabākais izpildījums.

 

Un, ja Jūs nevarat atrast to, kas Jums nepieciešams mūsu standarta produktos, mēs izstrādāsim Jums individuālu risinājumu – Teddington Special.

Якорь 2
Teddington Shop & Business gaisa aizkaru sistēma

SHOP & BUSINESS apkures sērija (E, C, A, P Series)

Teddington Shop & Business gaisa aizkaru sistēma apvieno komfortablu atmosfēru un vislielāko energoefektivitāti, kas ir vieni no galvenajiem nosacījumiem to veiksmīgai darbībai.

Якорь 3

Ir jautājumi?

Lūdzu, sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par mūsu piedāvājumu!

bottom of page