top of page
bgImage

VENTS ventilācija

PAR VENTS ventilāciju

VENTS uzņēmums ir dibināts 20. gadsimta 90. gados. VENTS ir spēcīgs pētniecības un attīstības uzņēmums ar 2500 profesionāļiem, kas strādā kā viena komanda, lai nodrošinātu pilnu ražošanas ciklu no idejas līdz gala produktam. 

 

Modernas iekārtas, modernu tehnoloģiju aktīvā ieviešana un automatizēta ražošana ir uzņēmuma VENTS galvenās jomas. Īpaša uzmanība tiek pievērsta preču ražošanai visās ražošanas stadijās, tostarp tehnoloģisko apstākļu uzraudzībai. Piegādātās izejvielu tehniskās īpašības tiek rūpīgi pārbaudītas. Kvalitātes kontroles sistēma, kas atbilst starptautiskajām standarta prasībām, Uzņēmumā tika ieviests ISO 9001: 2000. 

 

Lai atrisinātu globāla enerģijas taupīšanas problēmu, mēs izstrādājam īpašu ventilācijas iekārtu, kas nodrošina kvalitatīvu komfortu cilvēkiem un samazina enerģijas patēriņu. 
VENTS ventilācijas produkti tiek eksportēti uz vairāk nekā 90 valstīm, un tos pārdod izplatīšanas tīklā no 120 uzņēmumiem visā pasaulē. 

 

VENTS ir vadošo starptautisko organizāciju locekle HVAC eksperti. Kopš 2008. gada uzņēmums VENTS ir HARDI Biedrības loceklis (apkures, gaisa kondicionēšanas un saldēšanas izplatītāji , ASV). Kopš 2010. gada uzņēmums VENTS ir iesaistījies AMCA asociācijā (Air Kustības un kontroles asociācija (AMCA) International, Inc). 2011. gadā VENTS veiksmīgi nokārtojIS testus par atbilstību AMCA standartiem. VENTS produkti ir sertificēti ASV tirgum. 2011. gadā VENTS pievienojās HVI (Mājas ventilācijas institūts, ASV) asociācijai.

VENTS
VENTS ventilācija
Twinfresh iekārta

TWINFRESH ventilācijas iekārta 

TwinFresh Comfo nodrošina energoefektivitāti un uzticamību.

  • Tīrs gaiss telpās.

  • Izvada atstrādāto gaisu.

  • Attīra gaisu no putekļiem, izgarojumiem, baktērijām un insektiem.

  • Novērš lieko mitrumu vai pārmērīgi sausu gaisu.

  • Novērš pelējumu.

  • Aizsargā no ielu trokšņiem un iekļūšanu caur vēdināšanai atvērtiem logiem.

  • Atgriež siltumu un nodrošina mitruma līdzsvaru telpā.

  • Samazinātas apkures izmaksas ziemā un kondicionēšanas izmaksas vasarā.

  • Minimāls elektrības patēriņš.

TwinFresh Comfo iekārta
Якорь 1
MICRA ventilācijas iekārtas
MICRA ventilācija

VENTS decentralizēta ventilācija

MICRA ventilācijas iekārtas

Decentralizētas ventilācijas iekārtas ar siltuma rekuperāciju efektīvai enerģijas taupīšanai. Mikra ventilācijas iekārtas paredzētas dzīvokļiem, privātmājām, sociālajām un komerciālajām telpām. Nav nepieciešams pievienot gaisa vadus. Labākais risinājums vienkāršai un efektīvai ventilācijai atjaunotās telpās.

MICRA 60 Lejupielādēt katalogu
MICRA 80 
MICRA 100 Lejupielādēt katalogu
MICRA 200 Lejupielādēt katalogu
DVUT iekārtas Lejupielādēt katalogu

Якорь 2
AV katalogs
AV katalogs nr. 2

VENTS AV ventilācijas sērija

AirVENTS ventilācijas iekārtas tiek izstrādātas kā kompleksas ventilācijas iekārtas, lai nodrošinātu energoefektīvu, kā arī pilnībā automatizētu ventilācijas iekārtu.

Funkcionalitāte ir AirVENTS ventilācijas iekārtas galvenā priekšrocība. Ventilācijas iekārtas tiek piedāvātas individuāli saskaņā ar katra klienta prasībām. Augstas kvalitātes komponentes, ko piegādā vadošie pasaules mēroga ražotāji (CAREL, EBM-PAPST, KLINGENBURG, BELIMO), nodrošina ventilācijas iekārtas augstās energoefektivitātes prasības un ekspluatācijas uzticamību. Ventilācijas iekārtu automātika nodrošina ievērojamu enerģijas patēriņa izmaksu samazinājumu.

LIETOJUMS

Šīs ventilācijas iekārtas nodrošina gaisa attīrīšanu, rekuperāciju (rotējošais, pretplūsmas un dalītais glikola), piesildīšanu (ūdens/glikola vai elektriskais), dzesēšanu (ūdens/glikols vai freons), kā arī pieplūdes gaisa mitrināšanu, sausināšanu. 

 

Ventilācijas iekārtas var tikt piedāvātas horizontālā, vertikālā vai piekaramā izpildījumā. Ventilācijas iekārtu lietojums – biroja un bankas telpām, kinoteātru zālēm, sporta zālēm un peldbaseiniem, dzīvojamām telpām, ražošanas telpām, arhīviem, kā arī lielveikaliem utt.

GAISA RAŽĪBA

Gaisa apstrādes iekārtas AirVENTS ir pieejamas 14 standarta izmēriem gaisa ražībai no 800 līdz 128000 m3/h.

Якорь 3
Якорь 4

VERTIKĀLĀ IEKĀRTA

VUT vertikāla iekārta
VUT vertikālā iekārta

HORIZONTĀLĀ IEKĀRTA

VUT horizontāla iekārta
VUT horizontālā iekārta

PIEKARAMĀ IEKĀRTA

VUT peikaramā iekārta
VUT piekaramā iekārta ar ūdens sildītāju

VUT ventilācijas sadzīves iekārtas

VENTS VUT ventilācijas iekārtas tiek izstrādātas kā kompleksas ventilācijas iekārtas, lai nodrošinātu energoefektīvu, kā arī pilnībā automatizētu ventilācijas iekārtu.

Funkcionalitāte ir VENTS VUT ventilācijas iekārtas galvenā priekšrocība. Ventilācijas iekārtas tiek piedāvātas individuāli saskaņā ar katra klienta prasībām. Augstas kvalitātes komponentes, ko piegādā vadošie pasaules mēroga ražotāji (CAREL, EBM-PAPST, KLINGENBURG, BELIMO), nodrošina ventilācijas iekārtas augstās energoefektivitātes prasības un ekspluatācijas uzticamību. Ventilācijas iekārtu automātika nodrošina ievērojamu enerģijas patēriņa izmaksu samazinājumu.

LIETOJUMS

VENTS VUT ventilācijas iekārtas ir paredzētas privātmāju, nelielu biroja ēku, kā arī nelielas komercplatības lietojumam. Šīs ventilācijas iekārtas nodrošina gaisa attīrīšanu, rekuperāciju (rotējošais, pretplūsmas un dalītais glikola), piesildīšanu (ūdens/glikola vai elektriskais) un dzesēšanu (ūdens/glikols vai freons).

Ventilācijas iekārtas var tikt piedāvātas horizontālā, vertikālā vai piekaramā izpildījumā. Ventilācijas iekārtu VENTS VUT gaisa ražība no 150 līdz 3000 m3/h.

GAISA RAŽĪBA

Gaisa apstrādes iekārtas AirVENTS ir pieejamas 14 standarta izmēriem gaisa ražībai no 800 līdz 128000 m3/h.

VUT piekaramā iekārta ar elektrosildītāju

Ir jautājumi?

Lūdzu, sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par mūsu piedāvājumu!

bottom of page