top of page
bgImage

RECAIR ventilācija

RECAIR ventilācija

RECAIR OY ir viens no vadošajiem gaisa apstrādes iekārtu ražotājiem Somijā ar pārstāvniecībām Zviedrijā, Norvēģijā, Dānijā, Baltijas valstīs un Baltkrievijā. 

RECAIR OY specializējas gaisa ventilāciju, apstrādes iekārtu inovatīvu un energoefektīvu risinājumu izstrādāšanā un to ieviešanu ražošanas tehnoloģijā. RECAIR gaisa apstrādes iekārtu pamata segments ir sabiedriskais un rūpnieciskais sektors. 

 

Mūsu tehnisko inženieru bagātā pieredze ļaus piemeklēt atbilstošāko risinājumu atkarībā no projekta telpu tīrības prasībām un objekta specifikas. RECAIR OY ventilācijas iekārtas ir uzstādītas bērnudārzos, skolās, slimnīcās, laboratorijās, biroju ēkās, tirdzniecības centros un dažādu veidu ražotnēs.

RECAIR
Retrofit katalogs
RECAIR MODULAR

Pieejamie RECAIR MODULAR iekārtu tipizmēri

RECAIR MODULAR ventilācija

RECAIR OY ir viens no vadošajiem gaisa apstrādes iekārtu ražotājiem Somijā ar pārstāvniecībām Zviedrijā, Norvēģijā, Dānijā, Baltijas valstīs un Baltkrievijā. 

RECAIR MODULAR gaisa apstrādes iekārtu sērija ir viena no visvairāk izmantotajām konfigurācijām. Šīs gaisa apstrādes iekārtas tiek ražotas, sākot ar 1993. gadu Tuusulā, Somijā. RECAIR MODULAR gaisa apstrādes iekārtu ražība ir, sākot no 1.200 līdz 72.000 m3/h, kurās par pamatu tiek izmantoti rotējošie, plākšņu vai glikola rekuperatori.  Iekārtas var tikt apgādātas ar ūdens/elektrisko sildītāju, glikola/freona dzesētāju, adiabātisko mitrināšanas sekciju, sausināšanas funkciju, kā arī iebūvētiem trokšņu slāpētājiem un gaisa attīrīšanas filtriem.

 

Parasti RECAIR MODULAR gaisa apstrādes iekārtas tiek uzstādītas biroja ēkās, ražošanas ēkās, loģistikas centros, tirdzniecības centros, restorānos u.c. nozīmes ēkās.

Iekārtu priekšrocība ir plašais iekārtu tipizmēru un iespējamo funkciju diapazons, kā arī tas, ka iekārtas tiek piegādātas moduļos līdz objektam, kas atvieglo iekārtas nogādi no būvobjekta sagatavošanas laukuma līdz ventkamerai.

Якорь 1

Daži populārākie iekārtu izvēlnes varianti:

1. Iekārta ar rotējošo siltummaini, sildīšanas un dzesēšanas sekciju

2. Iekārta ar plākšņu siltummaini, sildīšanas un dzesēšanas sekciju

4. Iekārta ar rotējošo siltummaini un sajaukšanas sekciju, sildīšanas un dzesēšanas sekciju

5. STŪRA iekārta ar rotējošo siltummaini, sajaukšanas sekciju , sildīšanas un dzesēšanas sekciju

3. Iekārta ar dalīto glikola siltummaini, sildīšanas un dzesēšanas sekciju

HYGIENIC ventilācijas sistēma

RECAIR MODULAR higiēniskais izpildījums paredzēts gaisa apstrādes iekārtām pret kurām ir augstas higiēnas prasības, piem., slimnīcas, operāciju zāles, tīrtelpas, laboratorijas, ražošanas telpas ar agresīvu apkārtējo vidi, sprādzienbīstamu telpu vidi utt. RECAIR MODULAR ventilācijas iekārtām ir 5 iespējami higiēniski izpildījumi:

HYGIENIC
HYGIENIC

RECAIR MODULAR higiēniskajā izpildījumā var tikt piedāvātas no nerūsējošā tērauda, apstrādātas ar epoksīdu vai speciālu ķīmiski noturīgu pārklājumu.

RECAIR MODULAR iekārtās netiek izmantotas kondensāta vanniņas, zem kurām bieži vairojas mikrobi un baktērijas, bet kondensāta notece tiek nodrošināta ar trapveidīga korpusa risinājumu: iekārtas „grīda” iztaisīta ar slīpumu no 4 pusēm, iekārtas korpusā iestrādāta caurule kondensāta novadīšanai un ventilis.

RECAIR ™ SPECIALIZĒTI IZSTRĀDĀJUMI

Atbilstoši projekta prasībam var tikt piedāvātas:

  • iekārtas sprādziendrošā izpildījumā, ATEX;

  • epoksidētas iekārtas izpildījums;

  • nerūsējošā tērauda izpildījums;

  • ar izņemamiem un izmazgājamiem trokšņu slāpētājiem.

Якорь 2
RETROFIT

RETROFIT gaisa apstrādes iekārtas

RECAIR RETROFIT izpildījuma gaisa apstrādes iekārtas ir paredzētas objektiem, kur nav iespējama viengabala vai moduļveida iekārtu ienešana, jo to nepieļauj telpu atvērumi, koridoru izmēri vai stāvu kāpumi, kas parasti ir novērojams senās ēkās – arhitektūras pieminekļos, muzejos un ēku renovācijā, kad iekārtas tiek uzstādītas bēniņos vai pagrabstāvā.

RECAIR RETROFIT gaisa apstrādes iekārtu ideja ir ērta iekārtas ienešana pilnīgi izjauktā veidā, kad iekārtu moduļi rūpnieciski tiek samontēti, noblīvēti un rūpnieciski demontēti, maksimāli pasargājot iekārtās konstrukciju.

Pēc iekārtu ienešanas tām paredzētā ventkamerā iekārta var tikt viegli un ātri samontētas pēc iepriekš sagatavotas montāžas instrukcijas (LEGO princips). Būtiskākais ir tas, ka iekārtas kvalitāte neatšķiras atkarībā no iekārtas montāžas rūpnīcā vai montāžas celtniecības objektā.

Retrofit katalogs
Якорь 3

RECAIR COMPACT ventilācija

RECAIR COMPACT gaisa apstrādes iekārtu sērijas sortimentā ir iekļautas iekārtas ar rotācijas vai plākšņu siltummaini, kā arī gaisa pieplūdes un nosūces iekārtas. Gaisa apstrādes iekārtas vertikālā izpildījumā ir pieejamas ar ražību līdz 15000. 

 

RECAIR COMPACT gaisa apstrādes iekārtas ir izgatavotas no izturīga alumīnija rāmja un sendvičtipa konstrukcijas korpusa, kas sastāv no 50 mm ugunsdrošas minerālvates izolācijas, kas nodrošina efektīvu siltuma un skaņas izolāciju. Visas gaisa apstrādes iekārtas bloku savienojuma vietas speciāli apstrādātas, lai maksimāli paaugstinātu iekārtas hermētiskumu un nodrošinātu kvalitatīvu pieplūdes un nosūces gaisa padevi ventilācijas sistēmā pēc projektā definētajiem parametriem. 

 

Klientu ērtībai apkalpošanas laikā un gaisa apstrādes iekārtas drošībai pret nespeciālistu iejaukšanos iekārtas darbībā, tās ir aprīkotas ar aizslēdzamām apkalpes durtiņām un aprīkotas ar durtiņu rokturiem. Ventilatoru un rekuperatora moduļu paneļos speciāli uzstādītas skatu lūkas iekārtas iekšējās darbības apskatei. Gaisa apstrādes iekārta ir aprīkota ar pēc augstuma regulējamu/nolīmeņojamu rāmi (h=150+50mm).

 

RECAIR COMPACT gaisa apstrādes iekārtas var tikt aprīkotas ar ūdens vai elektrisko sildīšanas sekciju, kā arī glikola vai freona dzesēšanas sekciju uzstādāmas ventilācijas sistēmas gaisa vadā atsevišķi izolētā korpusā.

Elektriskais sildītājs vienmēr tiek piegādāts ar pārkaršanas aizsardzības termostatu, bet ūdens sildītājs var tikt piedāvāts ar divgaitu vai trīsgaitu vārstu un 0-10V servopiedziņu precīzai pieplūdes gaisa temperatūras nodrošināšanai.

Gaisa apstrādes iekārtas pieplūdes gaisa parametri var tikt regulēti – pēc konstantas gaisa ražības vai pēc konstanta sistēmas spiediena, kas atļauj iekārtas ekspluatācijas laikā ietaupīt elektroenerģiju atkarībā no telpu patiesās izmantošanas biežuma un daudzuma. 

Pateicoties ventilatoru lāpstiņu formai un ventilatora izpildījumam, tie nodrošina augstu efektivitāti ar zemu trokšņu līmeni sistēmas iekšienē un iekārtas apkārtnē, kas būtiski samazina nepieciešamos sistēmas trokšņu slāpēšanas darbus pie tās izbūves un ieregulēšanas. Pateicoties augstas energoefektivitātes klases IE2 ventilatoriem, RECAIR COMPACT ventilācijas iekārtām ir ļoti augsts SFP koeficients.

RECAIR COMPACT gaisa apstrādes iekārtās tiek piedāvāti gaisa filtri no F4 līdz F8 klases, kā arī vajadzības gadījumā gaisa apstrādes iekārta var tikt nokomplektēta ar HEPA filtriem uzstādāmiem ventilācijas sistēmas gaisa vadā. Pateicoties ērtai filtru piekļuves konstrukcijai, iekārtas filtri ir viegli un ātri maināmi.

Якорь 4

Ir jautājumi?

Lūdzu, sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par mūsu piedāvājumu!

bottom of page